Vestavěné skříně

Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů Vás nutí hledat praktičtější, levnější, ale především Vám „na míru šitý“ způsob využití prostoru, kterým jsou vestavěné skříně. Variabilní systém pro vestavěné skříně se skládá ze dvou hlavních částí. Jednou z nich jsou svislé posuvné, nebo otevírací dveře a druhou část tvoří policový systém na míru. S posuvnými dveřmi získáte takřka na každém místě prostor s velkým potenciálem úložných ploch. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a kvalitní.Vestavěné skříně - TOJA - VOCHOV, s.r.o.

Vestavěné skříně přinášejí komfort pro každý den

Každá pracovna nebo knihovna potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí. Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic, šatních tyčí. 

Design vždy a všude

Pokud potřebujete z jedné místnosti udělat dvě, neexistuje lepší řešení než předělení posuvným systémem. Předěly je možné namontovat na míru bez jakéhokoli zásahu v místnosti, jsou efektní a uspoří místo.

Vaše vestavěná skříň na míru nemusí vyjít pouze z nutnosti získat úložný prostor, může se stát také samostatnou, osobitou a harmonickou součástí Vašeho bytu nebo kanceláře. Dveře vestavěné skříně mohou vypadat přesně podle Vašich vysněných představ. Pro nejmenší i pro náročné zákazníky je možno vytvořit  téměř jakýkoliv vzhled. Nový desing dveří také od firmy Trachea -  http://www.trachea.cz/cz/overface/galerieVestavěné skříně - TOJA - VOCHOV, s.r.o.

Návrh zpracujeme v našich prodejnách, kde bude Vaše představa naším odborným pracovníkem převedena do konkrétní podoby a doplněna o cenovou nabídku. Po vytvoření návrhu přijede na místo náš technik, který vyměří udaný prostor k přesnému zpracování zakázky. Po zaměření a podpisu smlouvy o dílo následuje montáž vestavěné skříně.

Kontakt

TOJA - VOCHOV, s.r.o.
Vochov 32
Vochov
330 23
Česká republika
IČ:
DIČ
GPS: N 49°44.77330', E 13°16.13783'